Ako začleniť novodobý predajný systém do vášho webu
 a získať tak 5x viac zákazníkov z internetu.

OBJEDNÁVKA

online seminár

Generátor zákazníkov

Upozornenie: Vzhľadom na to, že online seminár  bude v pondelok o 18:00, platby klasickým bankovým prevodom by už nestihli prísť a vy by ste tak nemali vstupenku na seminár. 

Preto je momentálne možnosť uhradiť vstupenku iba okamžitou platbou (kartou alebo cez internet banking), aby sme zabezpečili, že prístupové údaje na online seminár stihnete dostať riadne a včas. 🙂

Teším sa na vás v pondelok na seminári online.

-- Erik

"Erik VŽDY dokáže poradit. Nějakou dobu ho již sleduji a tak nebyl důvod váhat nad přihlášením se do online seminara Textový prodejce. Nejvíce se mi líbily konkrétní řešení na naše otázky, které přináší výsledky! Vžít se do problému klienta a nabídnout řešení + potvrdit referencemi a konkrétními výsledky - to se chystám nejblíže použít v praxi. A která ráda byla pro mě top? Konkrétní odpověď na moji otázku. Stránka je vytvořená a již generuje kontakty! Ano, každý si najde něco, co mu pomůže při jeho podnikání a prodeji. Spoustu věcí využívám i v běžném (např. rodinném) životě."

Lukáš Hrdinawww.lukas-hrdina.cz

Na online seminár Textový predajca som sa prihlásila preto, pretože som chcela som zvýšiť predaj a vylepšiť web. Bol to môj prvý on-line seminár a bol veľmi prínosný. Všetkých 10 bodov bolo zaujímavých, mňa si získala najviac garancia v súvislosti s nákupnou bolesťou. V praxi sa chystám využiť konkrétne tieto rady: striedanie akcií, časové obmedzenia, garancia, zlepšenie referencií, popis výhod. A ktorá rada bola pre mňa TOP? Bolo ich veľa, ale určite obmedzenia a garancia. Seminár by som určite doporučila, pretože niektoré rady mám už overené na vlastnej koži a ostatné sú overené skúseným marketérmi.

Erika Olejarníkováwww.oceloverosty.eu